Druki firmowe

Czasem trzeba coś wydrukować

Wspieramy firmy w projektach związanych z tradycyjnymi produktami marketingowymi

Znamy i rozumiemy potrzeby przedsiębiorstw w zakresie tradycyjnych produktów marketingowych. Projektujemy i realizujemy produkcję wszelkich niezbędnych w firmie druków reklamowych i biurowych. Współpracujemy z rozmaitymi drukarniami i zamówienia naszych Klientów zawsze dopasowujemy do specyfiki producenta. Każda firma ma bowiem swoje mocne strony, robimy z tego użytek z korzyścią dla naszych Klientów. Zamówiliśmy w ich imieniu idące w tysięczne nakłady: 

wizytówek firmowych

plakatów i ulotek

billboardów

książek, broszur, katalogów

Najlepsze ceny

Najlepsze ceny

Dzięki wieloletniej współpracy korzystamy z wysokich rabatów.

Bezkompromisowa jakość

Bezkompromisowa jakość

Pilnujemy produkcji, mamy duże doświadczenie we współpracy.

Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Twoje druki będą integralną częścią całej strategii marketingowej.

Specjalizujemy się w marketingu branży HoReCa i Mice. Sami „wyrośliśmy” z hotelarstwa, tam zaczynała się nasza przygoda z marketingiem. Tam również poznaliśmy wszystkie możliwe wyzwania i bolączki tej gałęzi biznesu. Wiemy czego potrzebuje Twój hotel lub pensjonat, pomożemy Ci zaprojektować i zamówić:

wszystko do Twojej restauracji (menu, podkładki, prezentery, bloczki kelnerskie)

wyposażenie recepcji i pokoi (karty z etui, zawieszki na drzwi, regulaminy pobytu)

druki konferencyjne, gadżety reklamowe

Czasami papierowa forma przekazu treści reklamowej jest najlepsza. Warto przy tym, żeby była to forma dobrze dobrana, starannie zrealizowana i profesjonalnie zaprojektowana. Tym właśnie zajmujemy się w projektach związanych z drukiem czy produkcją gadżetów reklamowych. 

Drukarnie specjalizują się często w produkcji konkretnego zestawu produktów, co jest uzależnione od parku maszynowego, jakim dysponują. Kilkanaście lat działalności w branży marketingowej pozwoliło nam poznać zakres tych specjalizacji i wiemy do jakiego producenta się zgłosić z konkretnym działaniem. Dzięki temu optymalizujemy budżety naszych Klientów przeznaczone na druk i produkty reklamowe. Innymi słowy jesteśmy w stanie zrobić więcej w tej samej cenie.

To doświadczenie pozwoliło nam również poznać drukarzy, ich przyzwyczajenia, rynek, cechy osobowości. Nauczyliśmy się kontrolować jakość realizowanych za naszym pośrednictwem projektów i unikać efektu zdziwienia przy rozpakowaniu paczki z drukarni. Pracujemy na precyzyjnie przygotowanych projektach i nie wahamy się korzystać z próbnych wydruków. Sami dokonujemy korekty naszych materiałów i mamy pełną wiedzę o tym, co i gdzie powinno się wydrukować.