Projektowanie i tworzenie logotypów

Grafika w biznesie

Projektowanie logotypów

Każdy przedsiębiorca powinien postawić na spójną i ciekawą identyfikację wizualną, wyróżniającą go na tle konkurencji. Między innymi zawiera się w tym logo firmowe, które jest swoistą wizytówką całego biznesu i będzie obecne na wszystkich materiałach, jakie wytworzysz w trakcie swojej działalności – w stopkach przesłanych maili, na papierze firmowym czy w identyfikatorach. Należy więc zadbać o to, by spełniało ono wszystkie swoje funkcje. Tworzenie symbolu firmy to zadanie, które warto powierzyć specjalistom, takim jak nasi pracownicy.

Unikalne skojarzenie z marką

Oryginalny design

Praktyczne zastosowanie

Księga znaku

Projekt logo firmy – czym jest?

Czym jest samo logo? Określa się je jako połączenie grafiki i typografii, w praktyce jest czymś o wiele bardziej złożonym. Przede wszystkim to symbol Twojej firmy, który będzie Ci towarzyszył w trakcie jej prowadzenia. To także znak, który przyciąga uwagę innych. Zaniedbanie kwestii, jaką jest tworzenie i projektowanie logo firmy, może się szybko obrócić przeciwko Tobie. Nie ryzykuj więc i powierz zadanie wykonania projektu w ręce profesjonalistów, takich jak nasza firma, rozumiejących doskonale funkcję, jaką pełnić będzie taka grafika w codziennym życiu biznesu m.in. na stronie internetowej, sklepie onlinewizytówce firmowej lub papierze firmowym.

Wiele osób zastanawia się, co powinno wyróżniać dobry i prawidłowo zaprojektowany znak? Przede wszystkim pamiętaj, że reprezentuje on Twoją działalność, musi więc oddawać jej charakter oraz symbolizować ważne dla niej wartości. Równocześnie koniecznością jest także jego oryginalność i wymóg przyciągania uwagi innych swoją atrakcyjnością. Przykładamy więc szczególną wagę do tego, by każda stworzona przez nas koncepcja była wyjątkowa i spełniała oczekiwania klientów. Chcemy, by ten znak opowiadał Twoją niepowtarzalną historię i sprawiał, że zaintryguje ona także Twoich potencjalnych klientów.

Projektowanie logo firmowego – istotne aspekty

Nasz zespół stara się spełnić szereg założeń w trakcie tworzenia projektu logo, tak by klienci zyskali kompleksowy produkt, który będzie im długo służył. Przede wszystkim chcemy naszymi pomysłami realizować takie misje jak zbudowanie unikalnego skojarzenia z marką, dzięki czemu projekt będzie przyciągał uwagę klientów. Stawiamy także na oryginalny design, tak ważny w momencie, kiedy na rynku o uwagę odbiorcy walczy mnóstwo konkurencyjnych firm. Pragniemy jednak, by tworzony przez nas projekt logo firmy miał praktyczne zastosowanie i by klient mógł z niego prosto i przyjemnie korzystać. W związku z tym dostarczymy także w cenie usługi księgę znaku. To opis budowy stworzonej grafiki oraz przykłady jej prawidłowego użycia. Można je traktować jako wskazówki, sugerujące, w jaki sposób właściwie warto je wykorzystywać.

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaka jest cena projektu logo firmy. Odpowiedź brzmi: to zależy, przede wszystkim od tego, czego oczekuje nasz klient. Podstawą dla nas jest komunikacja i rozpoznanie potrzeb i na podstawie tego ustalamy koszt danego oznaczenia. Gdy zbierzemy wszystkie niezbędne informacje na temat Twoich pomysłów, będziemy wiedzieli, jakie środki należy przeznaczyć na jego realizację. Cena projektowania logo zależy więc od tego, jakiego efektu ostatecznie pragniesz. 

Postaw na wiedzę i doświadczenie w projektowaniu logo

Postaw na doświadczenie, terminowość i kompleksową obsługę od początku do końca, jaką gwarantuje nasza firma. Świetnie rozumiemy, czym powinna cechować się identyfikacja wizualna przedsiębiorstwa, a co za tym idzie także projekt logo firmowego. Twoje zlecenie przekażemy w ręce naszego doświadczonego grafika. Zrealizuje on pomysł, przy którego tworzeniu będziemy z Tobą współpracować na każdym kroku.

Jeśli potrzebujesz kogoś, kto przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia oraz projektowania i dostarczy Ci produkt spełniający Twoje założenia i gotowy do użytku, to skontaktuj się z nami. Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a my przeniesiemy tę wizję na papier, tworząc dla Ciebie oryginalny projekt, który skutecznie będzie reprezentował Twój biznes. Znak ten to jego ważny element, przesądzający o tym, czy klient skorzysta z Twojej oferty, nie ryzykuj więc jego jakością.