Zdjęcia hoteli, apartamentów, restauracji

W naszym obiektywie

Profesjonalna sesja zdjęciowa dla Twojego biznesu

W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu i mediów społecznościowych, dobrze wykonane zdjęcia i filmy stanowią kluczową część wizerunku Twojego biznesu. Zdjęcia i filmy są niezbędne nie tylko dla witryny internetowej, ale także dla e-sklepu i mediów społecznościowych. Profesjonalne sesje zdjęciowe i filmowe realizowane przez MarketingMix pomogą Ci stworzyć niepowtarzalne i profesjonalne materiały wideo i fotograficzne.

fotografia hoteli, pensjonatów, apartamentów

tworzenie materiałów z wykorzystaniem drona

sesje modowe i projektowe

kreatywne zdjęcia produktowe

co zyskasz współpracując z nami

Znakomitej jakości materiały dla Twoich projektów

Znakomite zdjęcia

Znakomite zdjęcia

Przeprowadzimy profesjonalną sesję zdjęciową. Realizujemy projekty od A do Z – zadbamy o wszystko.

Kreatywne filmy

Kreatywne filmy

Kręcimy reportaże, spoty reklamowe, filmy edukacyjne. Obsługujemy transmisje online. 

Treści, które angażują

Treści, które angażują

Szczegółowo planujemy każdy projekt, tak, żeby efekty naszej pracy wzbudzały zachwyt Twoich Klientów.

Zdjęcia apartamentów, hoteli i restauracji

W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu i mediów społecznościowych, dobrze wykonane zdjęcia i filmy stanowią kluczową część wizerunku Twojego biznesu. Zdjęcia i filmy są niezbędne nie tylko dla witryny internetowej, ale także dla e-sklepu i mediów społecznościowych. Profesjonalne sesje zdjęciowe i filmowe realizowane przez MarketingMix pomogą Ci stworzyć niepowtarzalne i profesjonalne materiały wideo i fotograficzne.

Sesje zdjęciowe z dronem

Oferujemy również tworzenie materiałów foto i wideo z wykorzystaniem drona. Dzięki temu możemy wykonać niezwykle atrakcyjne ujęcia i fotografie z powietrza. Takie ujęcia doskonale nadają się np. do pokazania pięknych krajobrazów lub prezentowania hoteli czy restauracji z niezwykłej perspektywy.

Sesje modowe i projektowe

Jesteśmy w stanie przeprowadzić również fotograficzne sesje modowe i projektowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą takich projektów, dzięki czemu możemy przygotować dla Ciebie nie tylko profesjonalne zdjęcia i filmy, ale także kompletny scenariusz i stylizację. Dzięki temu uzyskasz spójny i przemyślany wizerunek podczas pokazu mody czy projektu.

Promocyjne materiały filmowe dla hoteli, restauracji i apartamentów

Posiadamy szeroką gamę umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie różnorodne filmy, takie jak spoty reklamowe, reportaże, czy filmy edukacyjne. Możemy również zorganizować transmisję online Twojego wydarzenia, aby widzowie z całego świata mogli uczestniczyć w nim na żywo.

Kreatywne zdjęcia produktowe dla Twojego biznesu online

Zdjęcia produktowe to nieodłączny element dla każdej firmy z branży e-commerce. Wciągające i kreatywne zdjęcia pomagają Twoim produktom wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klientów. W MarketingMix wiemy, jak sprawić, aby proponowane przez Ciebie produkty przykuwały uwagę potencjalnego odbiorcy. Wykonane przez naszych fotografów zdjęcia produktowe świetnie wyglądają i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania obrazów w Google. Dzięki temu nie tylko poprawisz ruch na swojej stronie, ale i zwiększysz jego konwersję, a co za tym idzie – sprzedaż oferowanych artykułów.

Dbamy o najwyższą jakość realizowanych projektów

Niezależnie, czy będą to zdjęcia sprzedawanych przez Ciebie wyrobów, fotografie obiektu, w którym świadczysz usługi czy też filmy prezentujące najważniejsze cechy Twojego biznesu – do powierzonego nam zadania podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem. Dbamy o w pełni indywidualne podejście – każda firma ma inny profil, wartości i ogólną filozofię, jaką często da się przekazać zarówno ruchomym obrazem, jak i jedną chwilą zatrzymaną w kadrze. Dlatego ważnym elementem Twojej współpracy z MarketingMix jest przedstawienie swoich potrzeb oraz rozpoznanie oczekiwań odbiorców, do których się zwracasz.

Gdy już zdobędziemy wiedzę na te tematy – przystępujemy do pracy. Wykorzystujemy cały swój potencjał, angażując do tego zadania wykwalifikowanych i kreatywnych fotografów oraz specjalistów od tworzenia filmów. Dzięki temu masz gwarancję, że współpracujesz z doświadczonymi profesjonalistami, którzy stworzą dla Ciebie angażujące treści, jakie zwrócą i przykują uwagę potencjalnych klientów, a także zachęcą ich do określonego działania.

Stwórz kompleksową strategię marketingową z MarketingMix

Oprócz tworzenia profesjonalnych zdjęć i filmów, w MarketingMix oferujemy wiele innych usług, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w internecie, m.in.:

Każda z tych usług jest ważna dla Twojego biznesu, ale połączenie ich z profesjonalnymi zdjęciami i filmami stworzy jeszcze silniejszą i skuteczniejszą strategię marketingową.