Projektowanie i tworzenie wizytówek firmowych

Grafika w biznesie

Projektowanie wizytówek firmowych

Każda działalność potrzebuje akcesoriów firmowych, które ułatwią kontakt z klientami i będą jej rozpoznawalnym symbolem. Warto zadbać o to, by były one nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Takie właśnie są nasze projekty wizytówek, w których zawsze staramy się połączyć ze sobą praktyczne zastosowanie i tworzenie w nich indywidualnego charakteru proponowanych przez Ciebie usług. Zadbaj o właściwą reprezentację swojej firmy w oficjalnych kontaktach z potencjalnymi partnerami.

Najczęściej wykorzystujemy w takich projektach:

Złocenia

Wizytówki ze złoceniami produkujemy zarówno na białym papierze jak i na papierach kolorowych, często barwionych w masie. Cechują się one luksusowym charakterem i doskonale sprawdzają w biznesie.

Tłoczenia

Czasem zdarza się tak, że marka  firmy wymaga, aby w szczególny sposób zbudować skojarzenie materiału z marką. Sięgamy wówczas po tłoczenia, nadają one naszym wizytówkom wyjątkowego uroku.

Wizytówki plastikowe

Jeżeli potrzebujesz trwałego i nowoczesnego nośnika dla Twoich treści biznesowych, to wizytówki na nietypowych podłożach są z pewnością dla Ciebie. Projektowaliśmy między innymi wizytówki na półprzeźroczystym plastiku – efekt murowany.

Wizytówki ekologiczne

Nowoczesne i ekologiczne są wizytówki produkowane na podłożu pochodzącym z odzysku. Jeśli chcesz zbudować skojarzenie swojej marki z poszanowaniem dla środowiska, to ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie.

Projektowanie wizytówek firmowych – na czym to polega?

Co powinno zostać umieszczone na dobrze skonstruowanej wizytówce firmowej? Przede wszystkim muszą się na niej znaleźć czytelne i wyeksponowane podstawowe dane takie jak imię, nazwisko danego pracownika i jego stanowisko, nazwa firmy i jej logo oraz numer telefonu czy adres biura, niezbędne do kontaktu z klientem. Ozdobne elementy są również ważne w projektowaniu i tworzeniu, nie mogą one jednak sprawić, że dane będą nieczytelne lub trudne do zlokalizowania.

Nasze zadanie, czyli projektowanie i tworzenie wizytówek firmowych, to sztuka łączenia funkcjonalności z estetyką i oryginalnością ich wykonania. Muszą one bowiem dostarczyć potencjalnym klientom lub biznesowym partnerom podstawowych informacji o przedsiębiorstwie czy pracowniku. Powinny też zwracać uwagę na tle innych identyfikatorów i przyciągać ją akurat do Twojej działalności. Pamiętaj, że tego typu akcesoria służą także do wyróżnienia Twoich usług na tle konkurencji, by klient zapamiętał i wybrał właśnie Twoją ofertę.

Tworzenie wizytówek firmowych – profesjonalna obsługa 

Nasi pracownicy przygotują nowoczesne i profesjonalne projekty identyfikatorów dla Ciebie i dla pracowników zatrudnionych w Twojej firmie. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem całym procesem, począwszy od pierwszych szkiców, aż do samego druku. Codziennie podejmujemy się różnych zadań związanych z tworzeniem spersonalizowanych akcesoriów papierniczych. Wśród nich są zarówno wizytówki firmowe o klasycznym designie, jak i te o niecodziennym wyglądzie, dzięki którym podkreślić można nieszablonowy charakter danej działalności. Sam zdecyduj, czy wolisz skromną, ponadczasową formę, czy jednak chcesz postawić na odważne rozwiązania.

Jak wykonane są wizytówki firmowe?

W tworzonych przez nas projektach wykorzystujemy wiele technik, które mają na celu udekorowanie produktu i nadanie mu atrakcyjnych wizualnie cech. Są to na przykład złocenia, które drukujemy zarówno na białym papierze, jak i na kolorowym. To bardzo elegancki dodatek, wzbudzający skojarzenia z luksusem, dlatego jest świetną ozdobą w biznesowych akcesoriach.

Innym ciekawym sposobem na wyróżnienie wizytówki są tłoczenia, czyli wydobywanie wybranych elementów przy pomocy matrycy. W ten sposób można zbudować pozytywne skojarzenie konkretnego materiału z marką. Tak przygotowane artykuły firmowe charakteryzują się specjalnym urokiem i zapadają w pamięć.

Naszym klientom proponujemy projekty nie tylko papierowych wizytówek firmowych, ale także takich, które wykonane są na nietypowych podłożach, na przykład na półprzezroczystym plastiku. To wyjątkowo trwały materiał, dlatego możesz mieć pewność, że nie ulegnie on zniszczeniu, a potencjalni klienci przez wiele lat będą mogli korzystać z Twojego identyfikatora. 

Inną alternatywą są ekologiczne wyroby, które tworzone są z poszanowaniem środowiska naturalnego. Pozwalają one na skojarzenie Twojej marki z ochroną natury i zaangażowaniem w kwestie społeczne. Wykonujemy je z materiałów, które pochodzą z odzysku. Tworzenie wizytówek z takiego surowca to praktyka doceniona przez wielu klientów.

Projekty wizytówek – znajdź rozwiązanie dla siebie

Skontaktuj się z nami, by wspólnie stworzyć idealny projekt funkcjonalnego identyfikator, który nie tylko w czytelny sposób będzie przekazywać klientom i partnerom biznesowym Twoje dane, ale także przyciągnie ich uwagę wyglądem dostosowanym do charakteru Twojej działalności.

Wiemy, jak ważne jest tworzenie i projektowanie wizytówek firmowych wyrażających ducha danej firmy, dlatego zawsze staramy się przekazać w ręce naszych klientów produkty, które będą spełniać ich najważniejsze założenia. Skonsultuj z nami swoją wizję i razem przenieśmy Twój pomysł na papier.