Tworzenie treści marketingowych

Coś dla Ciebie napiszemy

W jaki sposób zaangażować Klientów?

Niezależnie od tego, jaką strategię marketingową obierzemy wspólnie dla Twojej firmy, będziesz potrzebować treści, które przedstawią Twój produkt lub usługę klientom. Współczesny konsument oczekuje od Ciebie wysokiej jakości zdjęć i filmów, ale i wciągających, nieszablonowych opisów i innych tekstów. Skomponujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw treści.

Tworzymy dla naszych Klientów:

posty na blogi, teksty na strony

wpisy do mediów społecznościowych

artykuły do prasy, na portale

slogany reklamowe, nazwy

Dlaczego trudno jest napisać dobry tekst marketingowy o własnej firmie lub swoich produktach? Często problemem jest tzw. paradoks eksperta w wydaniu, które nie pozwala nam przyjąć perspektywy naszego Klienta. Czasem nazbyt skupiamy się na szczegółach, innym razem pomijamy istotne dla odbiorcy cechy.

Kolejnym wyzwaniem jest zmieniający się charakter odbiorców naszych tekstów, a także ciągle ewoluujące platformy, na których się z nimi spotkają. Mam tu na myśli na przykład media społecznościowe, które zawładnęły tym, w jaki sposób korzystamy z internetu. Według statystyk publikowanych przez Napoleon Cat (to takie narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi) w styczniu 2022 roku mieliśmy w Polsce niemal 25 milionów użytkowników Facebooka. Czy warto się z nimi komunikować? Oczywiście, że tak. Pomożemy Ci dotrzeć do tych, którzy są potencjalnymi Klientami Twojej firmy a następnie zaangażować ich w życie Twojej społeczności. Będziemy ich wspólnie zaskakiwać, rozwijać i wiązać z marką

 

Nie tylko ludzie czytają teksty

Kto jeszcze? Na przykład robot Google. Bezustannie „zwiedza” internet w poszukiwaniu atrakcyjnych treści, które należałoby wypromować. Tak to przynajmniej wygląda w założeniu. My korzystamy z jego usług wówczas, kiedy chcemy pozycjonować naszą stronę w internecie czyli zajmować najwyższe pozycje na liście wyników w wyszukiwarce. Jeśli „nakarmimy” go dobrze na naszej stronie, to on namówi algorytm do tego, aby nasza strona była wyżej. Jest przy tym dość wybredny i trzeba dużo uważności, aby przygotować dla niego właściwe menu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kompleksowo zajmiemy się treściami na potrzeby Twojego marketingu

Planowanie publikacji

Działamy według planu - Ty zyskujesz kontrolę.

Spójna komunikacja

Wszystkie materiały są konsekwentne i powiązane.

Kreatywne podejście

Klienci pokochają Twoje nowe treści reklamowe.

Social media

Specjalizujemy się w angażowaniu społeczności.