Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Biznes w internecie

Chcesz sprzedawać w sieci?

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych online to jedna z usług naszej firmy. Pomożemy Wam wykreować miejsce , które z chęcią będą odwiedzać klienci, dzięki czemu przychody ze sprzedaży mogą znacząco wzrosnąć.

Na przestrzeni lat robienie zakupów w Internecie stało się niezwykle popularne. Rozwój e-commerce sprzyja otwieraniu się coraz większej liczby witryn internetowych. Dotyczy to różnych branż, np. odzieżowej, multimedialnej (książki czy gry) lub spożywczej. W dzisiejszych czasach w sieci można kupić naprawdę wiele artykułów. W większości przypadków jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie ma konieczności odwiedzin w punktach stacjonarnych. Jednak najczęściej to połączenie dwóch rodzajów sprzedaży (online oraz offline) daje najlepsze rezultaty. Dlatego jeśli masz już swój sklep i zastanawiasz się nad oferowaniem produktów w Internecie, to wiedz, że jest to świetna decyzja.

Bezpieczne

Responsywne

Użyteczne

Skalowalne

Projektowanie sklepów online

Naszym klientom proponujemy najlepsze rozwiązania, które są idealnymi narzędziami do sprzedaży online. Cechuje je nowoczesność oraz wysoka funkcjonalność. Projektowanie i tworzenie sklepów www przebiega u nas z dbałością o wysoką estetykę, praktyczność, intuicyjność oraz user experience. To dość szeroki proces, który musi być poprzedzony odpowiednimi przygotowaniami. Mowa tu między innymi o stworzeniu właściwej strategii i analizy biznesowej, sporządzeniu listy produktów oraz podziale ich na kategorie.

Projektowanie sklepów www wymaga przemyślanej nawigacji po stronie internetowej. Dzięki temu klienci będą łatwiej poruszać się po witrynie i wyszukiwać interesujące ich artykuły. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego tworząc witrynę e-commerce w przestrzeni online specjaliści wiele uwagi poświęcają interfejsowi, by doświadczenie użytkowników było jak najlepsze.

Doświadczeni graficy zadbają o profesjonalną identyfikację wizualną Waszego biznesu na internetowej stronie www. To niezmiernie istotne, ponieważ element ten wpływa na odbiór marki w oczach klientów. Również estetyczna witryna wykorzystująca zdjęcia produktów w wysokiej rozdzielczości może pozytywnie wpłynąć na liczbę zamówień. Niemiernie ważne są również treści umiejscowione na stronie głównej, w kategoriach oraz na stronach z towarem. Mają one nie tylko wpłynąć na klienta i zaznajomić go z danym produktem. Tworzenie ich z wykorzystaniem odpowiednich słów kluczowych może sprawić, że witryna Waszego sklepu internetowego online będzie wyświetlać się wyżej w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Tworzenie sklepów www

Pomożemy Wam na każdym etapie projektowania i tworzenia nowego sklepu online. Dzięki wykorzystaniu przestrzeni internetowej do sprzedaży produktów możecie w znaczący sposób zwiększyć liczbę zamówień, a tym samym osiągane przychody. Zajmujemy się biznesami z różnych sektorów. Tworzymy i projektujemy witryny www zarówno duże, jak i małe. Powierzenie realizacji tego typu usługi profesjonalistom takim jak my pozwoli Wam zaoszczędzić czas i uniknąć wielu, często kosztownych, błędów. Wykorzystujemy zaufane i bezpieczne platformy do tworzenia sklepów internetowych. Dzięki temu możemy je zintegrować z stroną, która wcześniej nie miała funkcji sprzedaży produktów.

Służymy pomocą również w połączeniu nowo utworzonej strony online z różnego rodzaju zewnętrznymi programami służącymi do fakturowania czy reklamy. Szczególnie warto zadbać o marketing, ponieważ jest to niezmiernie istotne dla nowo powstałych witryn. Możemy zająć się projektowaniem odpowiedniej kampanii dla strony, która skutecznie przyciągnie nowych użytkowników i tym samym wpłynie na liczbę składanych zamówień. W trakcie rozwoju Waszego sklepu www pomożemy Wam z jego skalowaniem, co znacznie ułatwi zdobywanie klientów i osiąganie coraz większych przychodów.

Marketing Mix to firma, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Internet jest jednym z najlepszych miejsc na sprzedaż produktów lub usług. Zaprojektujemy dla Was internetową stronę www e-commerce w sposób kompleksowy, starając się spełnić wszelkie oczekiwania. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, podsuwamy naszym klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania i technologie online. Zadzwońcie lub napiszcie do nas już teraz! Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania dotyczące tworzenia witryn.