Projektowanie

Eleganckie i kreatywne grafiki

Od czego zacząć współpracę z Marketing MIX?

Najlepiej od początku. Jako agencja oferująca pełny zakres usług marketingowych jesteśmy w stanie zbudować całą komunikację marketingową Twojej firmy.

Zaczniemy od projektowania logo. Pomożemy Ci również wymyślić nazwę dla Twojej firmy czy produktu. Projekt znaku graficznego, jaki od nas otrzymasz będzie kompletny, tj. zawierający również kompletną koncepcję graficzną opartą o nowe logo, w skład której wchodzą miedzy innymi

drobne druki potrzebne w firmie

Zaprojektujemy dla Ciebie każdą grafikę, jakiej potrzebujesz. Dostarczymy wysokiej jakości projekty plakatów, ulotek, billboardów, kalendarzy, a także stron internetowych czy mailingów.

To oczywiście dopiero pierwszy krok – dzięki współpracy z nami otrzymasz gotowy produkt, wydruk czy stronę internetową na bazie naszych projektów.

Usługa marketingowa A-Z

Od wielu lat współpracujemy z lokalnymi i ogólnopolskimi drukarniami i dostawcami produktów marketingowych. Mamy sprawdzonych partnerów do każdego rodzaju wydruku – od baneru, poprzez ulotkę aż po książkę. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje zamówienie będą realizować specjaliści, którzy najlepiej sobie z nim poradzą.

Dodatkowo oferujemy te usługi i produkty w najlepszych możliwych cenach.

Jak projektujemy?

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i analizując bieżące trendy w designie stosujemy w naszym studio graficznym tę samą zasadę, która przyświeca całej naszej agencji. Dobieramy narzędzia i środki do tego, aby idealnie skomponować ostateczny produkt pasujący do Twojego biznesu. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi jednocześnie zwracając pilną uwagę na kontakt z Klientem i pogłębioną analizę jego potrzeb.

Abonamenty graficzne

Potrzebujesz wielu projektów regularnie? Nie chcesz płacić za każdy z osobna i chcesz zaoszczędzić pieniądze? Rozważ nasz abonament graficzny – zamiast zatrudniać grafika w swojej organizacji i ponosić koszty dostaniesz naszego, oddelegowanego do obsługi Twojej firmy. Będzie to zawsze ta sama osoba, dodatkowo wspierana przez Twojego opiekuna w naszej agencji. Dzięki temu zachowasz ciągłość komunikacji, z łatwością wrócisz do starych projektów czy pomysłów. Abonament się opłaca.

Stworzymy wszystko, czego potrzebuje Twoja firma do skutecznej komunikacji marketingowej:

Zaprojektujemy logotyp dla Twojej firmy. Może to być Twój pierwszy znak albo odświeżenie wizerunku przedsiębiorstwa. Razem z logo otrzymasz:

Zaprojektujemy kompleksowo obecność Twojej firmy w internecie. W ramach współpracy otrzymasz:

Współpracujemy z wieloma drukarniami i wiemy, które robią najlepsze wizytówki, a które najlepiej sprawdzą się przy produkcji kalendarzy.