Projektowanie stron i sklepów internetowych

Oswajamy internet

Świat nowych technologii to nie Twoja bajka?

W pełni to rozumiemy, choć naszą jest jak najbardziej. W ramach naszych usług informatycznych, nie tylko przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, ale również przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces wprowadzenia w Twojej firmie wszystkich zmian związanych z nowymi technologiami.

Jak to działa? Zapraszamy!

Dla nas technologia nie istnieje sama w sobie. Za każdym rozwiązaniem, którego dostarczają nam informatycy stoją zmiany organizacyjne, społeczne, biznesowe. My analizujemy wpływ technologii na przedsiębiorstwa i dobieramy rozwiązania tak, aby zmiany, które przynoszą były jak najbardziej pozytywne.

Posłużmy się przykładem: Firma o ugruntowanej pozycji na rynku miała stronę internetową wykonaną kilka (czasem kilkanaście) lat temu. Zamówienia przyjmowała telefonicznie lub mailem. Po zmianie strony na opracowaną przez naszych specjalistów łatwo zauważyć, że telefony z pytaniami o szczegóły produktów, których brakowało do tej pory na stronie, przestały dzwonić. W takiej firmie nowoczesna strona internetowa, która sprzedaje, wywoła zmianę formy obsługi klienta, postawi przed działem sprzedaży i zarządem nowe wyzwania. Nieuchronnym efektem będzie oczywiście zwiększenie sprzedaży – usprawnienie procesu wywoła więcej zamówień, szybszą realizację etc.

Oswoimy informatykę

Nowe technologie dla Twojej firmy

Bezpieczne rozwiązania

Stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. Wszystkie nasze działania opierają się na solidnej wiedzy i praktyce w IT.

Technologie są ważne

O tym, że spora część naszego życia przeniosła się już do internetu nie trzeba dziś już nikogo przekonywać. Obecność firm w wirtualnej przestrzeni jest właściwie normą i podstawowym wymogiem. Pomożemy Ci postawić pierwsze, ale i kolejne kroki na tej drodze. Zgodnie z naszym kluczowym przesłaniem, dobierzemy dla Ciebie technologie, których potrzebujesz. Mamy w tej kwestii doświadczenie, odpowiednią wiedzę i specjalistów z doskonałą znajomością branży IT. Wybór tego czy innego rozwiązania nie powinien być jednak podyktowany wyłącznie modą czy bieżącymi trendami – dostarczamy najnowsze technologie wkomponowane w Twoją firmę i plan marketingowy. Nie musisz znać się na tym wszystkim, wystarczy, że my się znamy. Twoja wiedza na temat siły szyfrowania Twojego certyfikatu SSL jest absolutnie zbyteczna i prawdopodobnie niewiele wnosi do Twojego biznesu. Wystarczy, że otrzymasz od nas zapewnienie, że strona jest bezpieczna i zgodna z wymogami, pokażemy Ci również jak to sprawdzić. To samo dotyczy RODO, cookies, a także wersji serwera baz danych. Razem z Tobą skupimy się na tym, aby Twoja nowa strona była dopasowana do potrzeb, aby miała to wszystko czego oczekują od niej Twoi klienci. A może coś więcej? Porozmawiajmy o tym.

Portfolio tworzonych przez nas stron i sklepów internetowych